Het programma vordert


Met nog drie maanden te gaan begint het programma voor de 12de VOGIN-IP-lezing al aardig vorm te krijgen. Van de acht lezingen waarvoor het programma ruimte biedt (de twee keynotes meegerekend), hebben we er intussen al zeven kunnen vastleggen. Wie nieuwsgierig is wat hij/zij op 18 april voorgezet krijgt, moet nog even geduld hebben. We willen ook het laatste gaatje gevuld hebben, voordat we het programma aan de grote klok hangen. Wel kunnen we nu al verklappen dat het programma natuurlijk weer interessant zal worden.

En dan zijn er ook altijd nog de workshops. Die zitten in een wat minder rigide schema, zodat we de vrijheid hebben daar naar believen nog wat toe te voegen.
Op dit moment zijn er daarvan (ook) al zeven vastgelegd. Maar we verwachten dat tegen de tijd dat u kunt aanmelden uit wel meer dan die zeven gekozen kan worden. Het duurt dan ook niet al te lang meer voordat we de inschrijving kunnen openen, wanneer het hele programma bekend is. Dan breekt weer een periode van keuzestress aan, als u bij het aanmelden uw keuze moet maken tussen al die razend interessante lezingen en workshops.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.